Hizmetler

4

Pasta Polish

Sevgili deniz sever kaptanlar ve tekne sahipleri Kış mevsiminin kirini üzerinden atmak için ilkbaharda, teknelerimiz sezonluk bakıma girerler.
4

Yat Cila Vernik İşlemleri

Teknelerinizin iç  mobilyalarında bulunan verniklerin bakımı ve yenileme işlemini titizlik le yapıyoruz. Vernikleriniz güneş ışığından dolayı sararma mı yaptı? renkleri hiç bozulacak uyum sağlamayacak diye hiç endişe etmeyin  aynı tonda vernik yenileme hizmetini profesyonel şekilde biz yapıyoruz siz değerli tekne sahiplerinin  bizi araması yeter ki bu konu hakkında detaylı bilgi için lütfen bizim ile irtibat kurunuz.
4

Yat Boyama

Günümüzün deniz koşullarında  yıpranan teknelerinizi boyama konusunda uzman kadromuz ile yat boya konusunda sizlere hizmet etmekden mutluluk duyuyoruz.
4

Osmos Tedavisi

Osmos terimini, lise yıllarında, biyoloji dersinden hatırlıyor olabilirsiniz. Çok genel olarak açıklanırsa, bitkilerin köklerinden suyu çekmesi için kullandığı doğal bir durumdu.
4

Zehirli Boya Kazıma

Zehirli boyanın katmanının çogalması nedeniyle  bir kalınlık oluşmaktadır bu kalınlık kuruma neticesine göre yıllar geçtikce artik özelliklerını kaybetmeye başlamakltadır ve teknenizde gözle görülen atmalar meydana gelmektedir bu atmalar neticesinde  suyun fiberglass ile teması kaçınılmazdır ve  deniz canlıların jelkot yüzeye yapışıp hasar oluşturmasının önüne gecilmemektedir.
4

Jelkot Tamiri

Günümüzün favorisi olan fiber glass teknelerin yüzeyinde bulunan jelkot da krılma veya aşınmalar zaman zaman kaçınilmaz oluyor bunların tamirlarinin kısa süre içinde yapılmasi gerekiyor.
4

Tik Değişimi

Şirketimizin teknik servis kollarından biri olan tik değişimi, temizliği gibi konularda siz deniz severler için başta karşılıklı güven ilkesine sadık kalarak tekneleriniz için uygun fiyatlarla ve kadrolaşmış profesyonel ekibiz ile birlikte sizlere hizmet vereceğimizden dolayı onur duyarız.